Spoznajte Maďarsko

Online prehliadka najkrajších kútov Maďarska. Zoznámte sa s krajinou, s fascinujúcimi miestami a vyberte si dovolenku kdekoľvek v tejto krásnej krajine.

Gyógy és Wellnessfürdő Sárvár

Hodnotenie: Člen Európskeho združenia kráľovských kúpeľov (Royal Spas of Europe).

Od roku 2002 sme otvorili naše kúpele, kde našich hostí čaká areál s rozlohou 55.000 m2 z toho 3600 m2 vodná plocha ako aj liečebné a wellness stredisko. V kúpeľoch celoročne prevádzkujeme kryté a polodkryté liečebné bazény, zážitkové bazény, vodnú škôlku, wellness stredisko, tiché záhrady, fitnes stredisko a sauny. Od jari do jesene prevádzkujeme kúpalisko, tobogany (zdarma), umelé vlnobitie, detský zážitkový bazén, športové ihriská, bufet, bar, reštauráciu.
Špecialitou nášho liečebného centra sú procedúry so sárvárskym kryštálom.
Ale nezaostáva ani wellness stredisko, ktoré ponúka neobvyklú možnosť masáže pomocou zvukových vĺn.

Pre rodičov s malými deťmi sme zriadili detské centrum, kde od 8.00 do 20.00 sú ratolesti pod dozorom našich pracovníkov.

Liečebné a wellness centrum je k dispozícií zákazníkom každý deň v týždni!

Naše kúpele sa stali členom Európskeho združenia kráľovských kúpeľov ( Royal Spas of Europe). Na tento fakt sme nesmierne pyšný, keďže členom sa môžu stať len kúpele ktoré spĺňajú prísne podmienky. Skúmajú ponúkané liečebné a wellness služby, ako aj ponuku ubytovacích možností a kultúrnych programov.

Vzdialenosť do Budapešti 210 km, do Miškolca 370 km.

Vlastné služby
* Parkovanie zdarma* Liečebné a wellness procedúry* Škôlka* Aromatická terapia* Parný kúpeľ* Plážový futbal* Plážový volejbal* Pentaque* Kaderníctvo* Kozmetika* Pedikúra* Manikúra* Cukráreň* Piváreň* Obchody* Cestovná kancelária * Reštaurácia * Vegetarianska strava * Pripojenie na internet * Bankomat
Služby v blízkom okolí
* Najbližšie potraviny 200 m
Šport/Fitness/Wellness
V mieste
* Solárium * Posilňovňa * Sauna * Masáž * Perličkový kúpeľ