Mosonmagyaróvár

Pokladom mesta Mosonmagyaróvár (25 km od Bratislavy) sú termálne kúpele a plaváreň, ktorým je hotel Thermal Hotel Mosonmagyaróvár*** v priamom prepojení. Kúpele očakávajú hostí so širokou ponukou bazénov s rôznymi teplotami vody. V termálnych a liečebných bazénoch je možnosť úľavy od bolestí, v plaveckom bazéne na aktívny oddych, v zážitkovom bazéne pre relaxáciu rodín s deťmi. Voda v Mosonmagyaróvár sa považuje medzi 5 najlepších liečebných vôd Európy, čo sa týka zloženia.

Náš hotel ponúka 50 pohodlných dvojlôžkových izieb a rodinných apartmánov v bezprostrednom susedstve kúpeľov. Kľudné okolie ale zároveň blízkosť mesta zaručí príjemný pobyt a možnosti zábavy.

Mosonmagyaróvár je mestom vôd, nachádza sa pri brehu Mosoni Duna a Lajta, historické centrum uchováva pamiatky stredovekého hradu, barokové budovy a romantické drevené mosty sú zaujímavými prvkami na obraze mesta. Okolie pri Dunaji s názvom Szigetköz je jedinečné prírodnými danosťami, možnosťami športovania (bicyklovanie, kajak, kanoe, člnkovanie, rybárčenie, jazda na koni, na koči. Okolie ponúka aj možnosti na tenis, golf alebo pešiu túru.

Každá izba hotela Thermal Hotel Mosonmagyaróvár*** má vlastnú kúpelňu, TV, telefón, trezor, klimatizáciu a minibar. Väčšina izieb má balkón a možnosť pripojenia na wifi internet. K ponukám hotela patrí termálne kúpele so 7 bazénmi, wellness miestnosť s jakuzzi a infrasaunou, kozmetika, kaderníctvo, reštaurácia, darčeková predajňa. Reštaurácia hotela ponúka špeciality medzinárodnej a maďarskej kuchyne a samozrejmosťou je aj slávna maďarsk